TEST POZIOMUJĄCY


Jeśli nie jesteś pewny swojego poziomu znajomości języka oraz nie wiesz, do której grupy powinieneś się zapisać - rozwiąż test poziomujący*

Poniżej znajdziesz linki do testów dla poziomów od A1 do C1.


Przypominamy, że rozwiązujemy test o jeden poziom niżej od tego, na który chcemy się zapisać (np. chcąc zapisać się na poziom B1 rozwiązujemy test na poziomie A2, pokazując tym samym, że poziom A2 mamy opanowany).


Po wypełnieniu odpowiedzi kliknij na "Ergebnisse absenden" (wyślij wyniki) i w polu Empfänger (odbiorca) podaj adres -  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Po otrzymaniu wyników skontaktujemy się z Tobą z informacją, który poziom będzie dla Ciebie odpowiedni.


W przypadku, gdy dalsze pytania testowe okażą się zbyt trudne przerwij test, klikając na "Test beenden".

W przypadku, gdy dalsze pytania testowe okażą się zbyt łatwe - przejdź do testu na wyższym poziomie.


A1 (kliknij tutaj)

A2 (kliknij tutaj)

B1 (kliknij tutaj)

B+ (kliknij tutaj)

B2.1 (kliknij tutaj)

B2.2 (kliknij tutaj)

C1.1 (kliknij tutaj)

C1.2 (kliknij tutaj)


* Prosimy o otwieranie testów w przeglądarce Chrome. Przed rozpoczęciem testu upewnij się, że w zaawansowanych ustawieniach przeglądarki (sekcja prywatność i bezpieczeństwo - ustawienia treści - java script) przy JavaScript widnieje napis "dopuszczone".

Jeśli jednak nadal mają Państwo problem z otworzeniem testu, prosimy o kontakt z biurem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

alt